Komunikace s anglicky hovořícím pacientem

Následující firemní jazykový kurz komunikace s německy hovořícím pacientem se zabývá rozvojem čistě aktivních verbálních komunikačních dovedností v kontaktu s anglicky mluvícím klientem. Stará lékařská pravda říká, že pacient při odebírání anamnézy prozrazuje z velké části svou diagnózu, když pozorně nasloucháme. Proč se tak připravit o tuto výhodu a nerozumět každému detailu, neumět se dokonale zeptat, když Vás to můžeme naučit. Odebírání anamnézy, pokyny při fyzikálním vyšetření, získání informovaného souhlasu, rozhovory lékař a pacient v odborných tématech a další, to je ve stručnosti charakteristika tohoto kurzu. 

Kontaktujte nás v sekci Napište nám nebo na info@calypte.cz

Datum Termín Čas Úroveň Forma Místo Cena Kč
V případě zájmu nás kontaktujte individuálně

Organizace

Časová dotace a časový rozvrh záleží na Vás. Pro zajištění komplexnosti výuky je však počet 52 vyučovacích jednotek minimálním předpokladem. Jazyková školení zajišťujeme i o víkendech. Důležitá je pro nás transparentnost jazykové výuky
Proto k uzavření objednávky jazykového školení dochází až ve chvíli, kdy se na jazykovém plánu školení společně shodneme.

 

Zadejte nám Vaše požadavky a my Vám připravíme jazykový kurz přesně na míru.

 

Školení mohou probíhat v našich učebnách nebo přímo 
u Vás.

Díky spolupráci s řadou jazykově skvěle vybavených odborníků z řad zdravotníků nabízíme jazykové služby 
ve všech lékařských a nelékařských oborech.

 

Chcete si být jisti, že Vaši zaměstnanci s námi jazykově rostou? Zajistíme kontinuální ověřování jazykových znalostí Vašich zaměstnanců, abyste s našimi službami byli opravdu spokojeni. Jazykový vývoj Vašich zaměstnanců je naším společným cílem.

 

Specializace našich jazykových školení umožňuje jazykově připravit i ty, kteří s anglickým jazykem nemají žádné nebo jen minimální zkušenosti. Potřebné jazykové fenomény probíráme přímo v dané problematice.

 

Kontaktujte nás a sdělte nám Vaši představu, obratem Vás budeme kontaktovat.

Získejte jazykové sebevědomí a výhodu! Logo Calypte

Design ©by Markéta Grohová