Lékařská angličtina po skypu

Moderní a praktická. Taková je jazyková výuka přes program skype. Studujte s námi odborný jazyk a přitom si užívejte pohodlí Vašeho domova. Využíváme interaktivní metody výuky včetně interaktivních tabulí pro lepší zprostředkování vyučované látky. Kurz je vhodný pro studenty, kteří se nemohou účastnit prezenční skupinové či jiné výuky na naší jazykové škole. 

Organizace

Individuální výuka je v současnosti na vzestupu. Naši zákazníci si stále častěji přejí osobní přístup, stoprocentní efektivitu výuky a hlavně kurz, který je pro ně takzvaně ušit na míru.
A proč se v době informačních technologií omezovat na docházkovou výuku, když je tak snadné spojit se díky komunikačním aplikacím. Stačí jen dostatečně rychlé připojení a o vše ostatní se postaráme my. Zajímavé to může být i pro naše mimopražské zákazníky. Odborné materiály od nás dostanete elektronicky a poštou. Výuka pak probíhá zcela stejně, jako byste navštěvovali lektora naší školy jen s ohromnou výhodou, vše probíhá v pohodlí Vašeho domova.

  

Jsme rádi, že díky zkušenostem z oboru medicíny a ošetřovatelství můžeme našim zákazníkům individuální studijní plán nabídnout. Vynikající lektoři, kteří odbornému jazyku nejen rozumějí, ale hlavně ho dokážou nenucenou a účinnou formou podat, jsou zárukou Vaší spokojenosti. Ať již se chystáte do anglicky mluvící země na stáž, z pracovních důvodů, jsme pro Vás ti praví.

 

Kontaktujte nás nezávazně zde - napište nám. Rádi Vám poradíme a připravíme pro Vás ukázku výuky, abyste si byli jisti, že to, co děláme, má opravdu smysl. 

 

 

 

 

 

 

V rámci individuálního vzdělávání nabízíme dvě varianty výuky.

 

Na přání

 

 • Časová dotace do 23 vyučovacích jednotek (1 v.j. = 45 minut) včetně
 • Náplň kurzu např.: dílčí výuka určitého tématu zdravotnického jazyka - analýza, rozbor a výuka fyzikálního vyšetření z odborných materiálů
 • Cena za 1 v.j. je 590 Kč 

 

Standardizovaná časová dotace

 

 • Časová dotace od 24 v.j. do 48 v.j. včetně
 • Náplň kurzu: komplexní pojetí zdravotnické angličtiny, teoretické odborné výklady, analýza, rozbor a výuka z odborných materiálů, rozvoj psaného projevu (lékařské zprávy), rozvoj komunikačních dovedností (tématicky laděná konverzace), výklad a procvičování gramatiky 
 • Cena za v.j. se snižuje s počtem sjednaných v.j. 
  (tj. cena za 24-48 v.j. = 490 Kč - 390 Kč)
  (příklad: za kurz při 24 v.j. zaplatíte 24 x 490 Kč = 
  11 760 Kč, při 36 hodinách zaplatíte 36 x 440 Kč = 
  15 840 Kč)

Cena

Cena individuální výuky se odvíjí od počtu vyučovacích hodin a je sjednána před započetím samotné výuky. Přitom platí, že čím více vyučovacích hodin si u nás objednáte, tím méně zaplatíte. Kontaktujte nás a nechte si připravit svůj studijní plán

Získejte jazykové sebevědomí a výhodu! Logo Calypte

Design ©by Markéta Grohová