Obecná němčina

Jazykový kurz obecná němčina má nezastupitelné postavení při přípravě na odborné jazykové kurzy.

Dbáme na priority a spokojenost našich studentů a proto vyučujeme jazyk velmi efektivně.

Umožníme Vám plně využít Vaší motivace a již za jeden semestr s námi pokročit o jeden jazykový stupeň. Učte se s námi německy zábavně a intenzivně.

Kurz je vhodný i pro nezdravotníky. Maximální počet studentů v kurzu je 8.

Rezervace kurzu

Datum Termín Čas Úroveň Forma Místo Cena Kč

V případě zájmu o dodatečné přihlášení nám napište na info@calypte.cz

Neopomeňte zvýhodněnou cenu dlouhého semestru. Nyní ušetříte 1001 Kč!

Organizace kurzu

  • Výuka probíhá semestrálně.
  • Kurz je situován do 14/28 sezení dvakrát týdně.
  • Každé sezení sestává ze 3 vyučovacích jednotek 
    (1 v.j. = 45 min.).
  • Jeden semestrální kurz obsahuje celkem 42/84 vyučovacích jednotek. 

    Přihlásit se lze na celý semestrální jazykový kurz, tzv. dlouhý semestr (84 v.j.), nebo jen na jeho první polovinu, tzv. krátký semestr (42 v.j.). Pro postup o jeden jazykový stupeň je samozřejmě nutné absolvovat semestry krátké oba, či jeden dlouhý semestr. 

Plnohodnotný jazykový kurz je zaměřen na rozvoj všech stránek aktivního vyjadřování v německém jazyce. Důraz klademe na rozvoj dovedností verbálních, písemných

a poslechu. Intenzivní výuka gramatiky a její procvičování se v rukou našich lektorů stává zábavnou součástí jazykových sezení. Studenti jsou po absolvování jazykového online testu rozřazeni do skupin podle jazykové úrovně A1-B2. Gramatická náplň jednotlivých kurzů vychází z jazykových požadavků Společného evropského referenčního rámce (SERR). Studentům je k ruce výborná moderní německá učebnice Berliner Platz NEU příslušné náročnosti.

Pro koho je kurz vhodný

Kurz je vhodný pro úplné začátečníky, mírně a středně pokročilé, kteří se chtějí adekvátně svým dosavadním jazykovým schopnostem efektivně a intenzivní formou zlepšovat a získat k jazyku pozitivní vztah. Mimo to je kurz vhodný pro uchazeče o naše jazykové kurzy 

pro lékaře a ošetřovatele, pro které je kurz obecná němčina přípravou a zajišťuje tak plynulý přechod k náročnějším jazykovým kurzům.

Nejste si jisti, jakou úroveň kurzu zvolit? Vyplňte náš online jazykový test a my Vám individuálně poradíme, jaký je nejlepší postup ve Vašem jazykovém rozvoji.


Test najdete vždy na stránce kurzu v sekci Mohlo by Vás zajímat.

Získejte jazykové sebevědomí a výhodu! Logo Calypte

Design ©by Markéta Grohová