Německý jazyk v odborné literatuře

Kurz němčina v odborné literatuře v rámci firemní výuky si neklade za cíl rozvoj komunikačních dovedností zdravotníků, nýbrž se zaměřuje na pasivní znalost odborného jazyka. Uplatnění najde především u zdravotníků. kteří jsou na verbální úrovni uspokojivě vybaveni, ale složitější zdravotnické formulace přeci jen mohou být obtíží. Vhodný je kurz pro ty, kteří se často střetávají se zahraničními klienty a jejich cizojazyčně sepsanými chorobopisy. Proč si neušetřit zdlouhavý proces s překladem, když se můžete vzdělávat sami a ušeřit si tolik starostí!

Organizace školení

Jazykový kurz němčina v odborné literatuře se zabývá,
jak už jeho název napovídá, čistě písemnou stránkou odborného jazyka. Je vhodný pro zdravotníky,
kteří potřebují čerpat z německých, švýcarských, rakouských lékařských, ale i nelékařských publikací, k porozumění německy psaných chorobopisů a taky pro ty, kteří již za oponu odborného zdravotnického jazyka nahlédli, ale jeho písemná část činí nadále potíže. Není se čemu divit, však i pro lajka německé národnosti je nesrozumitelná. 


Časová dotace a rozvrh záleží ale samozřejmě 
na Vás. Jazyková školení zajišťujeme i o víkendech. Důležitá je pro nás transparentnost jazykové výuky. 
Proto k uzavření objednávky jazykového školení dochází až ve chvíli, kdy se na jazykovém plánu společně shodneme. Školení mohou probíhat v našich učebnách nebo přímo u Vás.

Na jazykových školeních čerpáme z nepřeberného množství originálních materiálů a zdravotnické dokumentace z německých a švýcarských klinik. Navíc se vyučuje analýza odborných článků a publikací, jako i správná výslovnost a tvorba složitých souslovných medicínských výrazů v němčině.

 

Díky širokému množství materiálů dokážeme připravit jazykový kurz dle Vašich požadavků pro jakýkoli
lékařský
i nelékařský obor.

 

Chcete si být jisti, že Vaši zaměstnanci s námi jazykově rostou? Zajistíme kontinuální ověřování jazykových znalostí Vašich zaměstnanců, abyste s našimi službami byli opravdu spokojeni. Jazykový vývoj Vašich zaměstnanců je naším společným cílem.

Napište nám a my Vás obratem budeme kontaktovat.

Získejte jazykové sebevědomí a výhodu! Logo Calypte

Design ©by Markéta Grohová