Němčina
pro ošetřovatele
na Berlínské lékařské univerzitě

Vzdělávejte se v odborném německém jazyce a zároveň zažijte nezapomenutelnou atmosféru hlavního města Německa! Spojte příjemné s užitečným a studujte ošetřovatelskou němčinu v prostředí Lékařské univerzity v Berlíně.

Rezervace kurzu

Datum Termín Čas Úroveň Forma Místo Cena Kč
V případě zájmu nás kontaktujte individuálně

Organizace kurzu

Zahraniční jazykový kurz ošetřovatelská němčina v Berlíně se zaměřuje na komunikativní dovednosti ošetřovatelského personálu a orientuje se především na obor všeobecná sestra.  Těžiště kurzu leží na komunikaci s pacientem, ošetřovatelské anamnéze. Dále pak jsou prakticky procvičovány situační rozhovory s nadřízenými, kolegy, lékaři a příbuznými, předávání služeb a cílem je i zvládnutí ošetřovatelské dokumentace. V případě zájmu je možné část výuky věnovat exkurzím po tížených pracovištích. Součástí kurzu je i získání přehledu o německém zdravotnictví, o struktuře péče a samozřejmostí je medicínská terminologie.

 

Jazykový kurz rozvíjí praktickou stránku odborného jazyka a není proto vhodný pro začátečníky. Před absolvováním zahraničního kurzu doporučujeme náš jazykový kurz ošetřovatelské němčiny. Požadována je znalost obecného jazyka na úrovni B1 a vyšší. Napište nám a konzultujte s námi Vaše jazykové předpoklady.

 

Jazykový kurz obsahuje 30 vyučovacích jednotek 
a probíhá od pondělí do pátku. Denní výuka probíhá v šestihodinovém bloku. Hodiny jsou vedeny zkušenými odbornými německými lektory, kteří se angažují
ve zlepšování jazykových znalostí lékařů. Výuka končí
v brzkém odpoledním čase a umožňuje tak studentům plně užívat krás německé metropole. 

Získejte jazykové sebevědomí a výhodu! Logo Calypte

Design ©by Markéta Grohová