Individuální výuka medicínské angličtiny

Naše mnohaleté zkušenosti ve výuce jazyka v kombinaci s odborně vyškolenými lektory a nepřeberným množstvím dostupných evropských a severoamerických odborných materiálů, učebnic a tématických konverzací. Ve Vaší jazykové přípravě se zaměřujeme právě na Váš obo, ať už jste lékař či pracujete jako nižší zdravotnický personál. Nevyhovuje-li Vám skupinová výuka, je pro Vás naše individuální příprava to pravé.

Napište nám pro více informací o kurzu na míru. Více na info@calypte.cz nebo v našem kontaktním formuláři NAPIŠTE NÁM.

Organizace kurzu

Individuální výuka je v současnosti na vzestupu. Naši zákazníci si stále častěji přejí osobní přístup, stoprocentní efektivitu výuky a hlavně kurz, který je pro ně takzvaně ušit na míru.

Jsme rádi, že díky našim zkušenostem z oboru medicíny a ošetřovatelství můžeme našim zákazníkům individuální studijní plán nabídnout. Vynikající lektoři, kteří odbornému jazyku nejen rozumějí, ale hlavně ho dokážou nenucenou a účinnou formou podat, jsou zárukou Vaší spokojenosti. Široká databáze našich praktických materiálů je jen jednou částí celého soukolí. Ať již se chystáte do anglicky mluvící země na stáž, z pracovních důvodů, jsme pro Vás ti praví. Právě specializace na odborný jazyk z nás dělají to, čím jsme.

 

Kontaktujte nás nezávazně zde napište nám. Rádi Vám poradíme a připravíme pro Vás ukázku výuky, abyste si byli jisti, že to, co děláme, má opravdu smysl. 

V rámci individuálního vzdělávání nabízíme dvě varianty výuky.

 

Na přání

 

 • Časová dotace do 23 vyučovacích jednotek (1 v.j. = 45 minut) včetně
 • Náplň kurzu např.: dílčí výuka určitého tématu zdravotnického jazyka 
 • Cena za 1 v.j. je 590 Kč 

 

Standardizovaná časová dotace

 

 • Časová dotace od 24 v.j. do 48 v.j. včetně
 • Náplň kurzu: komplexní pojetí zdravotnické angličtiny, teoretické odborné výklady, analýza, rozbor a výuka z odborných materiálů, rozvoj psaného projevu, rozvoj komunikačních dovedností (tématicky laděná konverzace), výklad a procvičování gramatiky 
 • Cena za v.j. se snižuje s počtem sjednaných v.j. 
  (tj. cena za 24-48 v.j. = 490 Kč - 390 Kč)
  (příklad: za kurz při 24 v.j. zaplatíte 24 x 490 Kč = 
  11 760 Kč, při 36 hodinách zaplatíte 36 x 440 Kč = 
  15 840 Kč)

Cena kurzu

Cena individuální výuky se odvíjí od počtu vyučovacích hodin a je sjednána před započetím samotné výuky. Přitom platí, že čím více vyučovacích hodin si u nás objednáte, tím méně zaplatíte. Kontaktujte nás a nechte si připravit svůj studijní plán

Získejte jazykové sebevědomí a výhodu! Logo Calypte

Design ©by Markéta Grohová