Přípravný kurz
k jazykovým zkouškám telc Deutsch Pflege

Jazykové zkoušky telc Deutsch Pflege jsou zcela novým počinem na poli profesně orientovaných jazykových zkoušek. Po jejich úspěšném složení získáte jazykový certifikát, který slouží jako důkaz Vašich jazykových schopností po celém Německu. Nechte se provést jazykovou přípravou k profesně specializovaným zkouškám, protože naším společným cílem je Vaše úspěšné získání jazykového certifikátu. K tomu Vám poskytneme maximální možnou jazykovou péči.

Rezervace kurzu

Datum Termín Čas Úroveň Forma Místo Cena Kč

V případě zájmu o dodatečné přihlášení nám napište na info@calypte.cz

Organizace kurzu

  • Výuka probíhá semestrálně.
  • Kurz je situován do 26 sezení dvakrát týdně.
  • Každé sezení sestává ze 3 vyučovacích jednotek 
    (1 v.j. = 45 min.).
  • Semestrální kurz obsahuje celkem 78 vyučovacích jednotek. 

 

Stejně jako dvouúrovňová jazyková zkouška, jsou i naše přípravné kurzy rozděleny na 2 jazykové úrovně (B1,B2).
To proto, aby Vám byly jazykové nároky přizpůsobeny přesně na míru. Před nebo během přihlášení na kurz vyplňte náš rozřazovací jazykový test, který Vám napoví, jakou úroveň zvolit. Jeho výsledek s Vámi rádi rozebereme individuálně. Jazyková sezení se opírají o dva základní pilíře, o ošetřovatelský jazyk a přípravu ke zkouškám. Seznamujeme Vás s konceptem jazykových zkoušek, cvičíme úlohy z těch předešlých nebo Vám rozšiřujeme znalosti úlohami stejného typu. O ošetřovatelský jazyk
v žádném případě nepřijdete. Těžiště kurzu totiž leží na komunikaci s pacientem a ošetřovatelské anamnéze

Dále pak jsou prakticky procvičovány situační rozhovory
s nadřízenými, kolegy, lékaři
a příbuznými, předávání služeb a cílem je mimo jiné zvládnutí ošetřovatelské dokumentaceZískání jazykového certifikátu a rozvoj praktických, nejen jazykových dovedností zdravotní sestry na pracovišti, to je smyslem tohoto kurzu.

 

Pro koho je kurz vhodný

Jazykové znalosti na úrovni B1 a vyšší. Pro méně pokročilé nabízíme kurz obecná němčina, která Vás na naše odborná jazyková sezení jistě připraví. Nejste si jistí, jak na tom vlastně jste? Napište nám a my Vám individuálně poradíme, jaký je nejlepší postup ve Vašem jazykovém rozvoji.

Získejte jazykové sebevědomí a výhodu! Logo Calypte

Design ©by Markéta Grohová